Club

Club Championships 2021 Prize-giving

Share this

 

https://share.icloud.com/photos/0nblP1UpeoSHVnCpZfyvGtO6g

Winners and Runners-Up

EVENT                                                    WINNER(S)                                          RUNNER(S) UP

Mens Singles                                       Conor Nicolson                                  Callum Alexander

Mens Plate                                            David Simpson                                   Titus Petyt

Ladies Singles                                      Awaiting Results

Ladies Plate                                          Amanda Brown                                   Sarah Martin

Mens Doubles                                     Kev Dhaliwal &                                   David Simpson &

                                                                      John Williamson                                Neil Barnes

Ladies Doubles                                   Lindsay Ross &                                     Fiona Maclean &

                                                                     Alison Savage                                        Lisa Summers

Mixed Doubles                                  Kev Dhaliwal &                                      David Simpson &

                                                                    Lindsay Ross                                           Ruth Mustard

Random Mixed                                  James Carlyle &                                    Steve Edgecombe &

                                                                    Fiona Maclean                                       Lisa Summers

55 & Over Mens                               Dave McCaul                                           Chris Giles

55 & Over Ladies                              Alison Savage                                         Nora Tanner

Parent & Child                                   Awaiting Results

16&U Doubles                                  Mark Rutherford &                               Nicolas Etessami &

                                                                   Murray Lamb                                            Sammi Cathcart

18&U Boys                                          Seb Morawiecki                                     Callum Alexander

16&U Girls                                          Sammi Cathcart                                     Charlotte Nevard

14&U Boys                                          Ruthven Lamb                                         Eli McNair

14&U Girls                                          Isla Hathorn                                              Cara Pentland

12&U Boys                                          Eli McNair                                                  Charlie Easton

12&U Girls                                          Awaiting Results

10&U Singles (Mixed)                   Thomas Easton                                       Struan Baird

9&U Singles (Mixed)                      Struan Baird                                             Thomas Easton

8&U Singles (Mixed)                      Thomas Easton                                       Wilson Tervit