Latest results

Fri 1 December: Men's I vs Conway II / Winter / Away
Lost 10-6 / Tim Brennan & David Crout / Cormac Newark & Ralph Kanfer

Thu 30 November: Ladies' II vs Hackney III / Winter / Home
Lost 6-10 / Emma Josty & Lorraine George / Kate Engineer & Austra Palmbaha

Mon 27 November: Ladies' I vs Potters Bar I / Winter / Home
Won 10-6 / Milly Ayliffe & Emanuela Bille / Kathleen Douglas & Gill Parrott​

Sun 26 November: Vets I vs Lensbury I / Winter / Home 
Won 16-0 / Claire Unwin & Robby Sukhdeo / Milly Ayliffe & Sandy Balfour

Wed 22 November: Ladies' III vs Highgate Cricket II / Winter / Away
Lost 14-2 / Michele Freedman & Pat Taylor / Kate Lambert & Sharon O'Leary

Mon 20 November: Our Lady of Muswell I / Winter / Away
Won 6-10 / Austra Palmbaha & Angela Attrill / Emma Josty & Lorraine George 

Sun 19 November: Vets II vs Hackney I / Winter / Away
​Lost 0-16 / Kate & Chris Lambert / Kate Engineer & David Day

Mon 13 November: Ladies' III vs Enfield II / Winter / Away
Lost 10-6 / Mary Dinwoodie & Kate Lambert / Michele Freedman & Clare Woodcock

Sun 12 November: Vets II vs Will to Win Regents Park / Winter / Away
Lost 0-16 / Michele Freedman & Jerry Whittaker / Kate & Chris Lambert

Mon 6 November: Ladies' I vs Stormont I / Winter / Home
Won 14-2 / Milly Ayliffe & Claire Unwin / Kathleen Douglas & Gill Parrott

Sun 5 November: Middlesex Cup vs Harrow Lawn / Winter/ Home
Won 7-2 / Mayela Bassega & Robby Sukhdeo / Claire Unwin & Jeremy Tuck / Milly Ayliffe & James Entwisle

Thu 31 October: Mixed vs Barnet I / Winter / Home
Lost 6-10 / Grainne White & Mustafa Bal / Claire Unwin & James Entwisle

Sun 29 October: Vets II vs Conway I / Winter / Home
Lost 4-12 / Mary Dinwoodie & Andrew Holden / Claire Richardson & Neil Patten

Thu 19 October: Ladies' III vs Wood Vale/ Winter/ Home
Lost 2-14 / Austra Palmbaha & Michele Freedman / Clare Woodcock & Claire Richardson

Sun 15 October: Vets I vs Wayfarers I / Winter / Home
Won 12-4 / Grainne White & Jeremy Tuck / Claire Unwin & Robby Sukhdeo

Fri 13 October: Mixed vs Vicars Moor I / Winter/ Away
Won 4-12 / Grainne White & Mustafa Bal / Claire Unwin & Tim Brennan

Thu 12 October: Mixed vs Conway I / Winter/ Away
Won 0-16 / Grainne White & Mustafa Bal / Milly Ayliffe & David Crout

Thu 12 October: Ladies' II vs Hackney II / Winter/ Home
Won 9-7 / Emma Josty & Lorraine George / Kate Engineer & Kate Lambert

Wed 4 October: Ladies' II vs Hadley Wood I / Winter/ Away
Lost 10-6 / Sally Meacher & Emma Josty / Claire Cox & Clare Woodcock

Tue 3 October: Men's I vs Stormont I / Winter / Home
Drew 8-8 / Tim Brennan & David Crout / James Entwisle & Jeremy Tuck

Mon 2 October: Ladies' I vs Vicars Moor I / Winter/ Home
Drew 8-8 / Grainne White & Claire Unwin / Milly Ayliffe & Mayela Bassega

Mon 31 July: Men's III vs Barnet IV / Summer / Away
Lost 15-9 / Jerry Whittaker & Andrew Wilks / Noah Wells & Mark Forster /  Neil Patten & David Day

Thu 27 July: Ladies' III vs Hazelwood III / Summer / Home
Lost 11-13 / Clare Woodcock & Claire Richardson / Michele Freedman & Claire Cox / Mary Dinwoodie & Sue Du Bois

Thu 27 July: Men's I vs Stormont I / Summer / Away
Won 7-17 / Jeremy Tuck & Nik Mitric / James Entwisle & Dan Morgan / Tim Brennan & David Crout

Tue 25 July: Men's II vs Bush Hill Park II / Summer / Home
Won 19-5  / Sandy Balfour & Thomas Spencer ​/ Cormac Newark & David Sharp/ Tony Miller & Robbie Jacobs

Fri 21 July: Ladies' I vs Hazelwood I / Summer / Home
Lost 9-15 / Claire Unwin & Rutvica Andrijasevic / Yemisi Ifederu & Mayela Bassega / Grainne White & Gill Parrott

Tue 18 July: Men's I vs David Lloyd Enfield / Summer / Home
Won 19-5 / Jeremy Tuck & Aleks Mitric / James Entwisle & Dan Morgan / Tim Brennan & David Crout

Tue 18 July: Men's II vs OLOM II / Summer / Away
Lost 13-11 / Cormac Newark & David Sharp / Sandy Balfour & Thomas Spencer / Tony Miller & Stephen Nussey

Mon 17 July: Men's III vs Conway IV / Summer / Home
Won 13-11 / Andrew Holden & Neil Patten / James Da Silva &  Jerry Whittaker / Fred Morris & David Day

Mon 10 July: Ladies' I vs Cumberland III / Summer / Away
Lost  17-7 / Claire Unwin & Grainne White / Sylvia Hynes & Milly Ayliffe / Kathleen Douglas & Gill Parrott

Mon 10 July: Ladies' II vs Winchmore Hill II / Summer / Away
Drew 12-12 /  Sally Meacher & Emma Josty / Lorraine George & Natalia Mann / Kate Engineer & Jane Brunner​

Fri 7 July: Ladies' I vs Potters Bar I / Summer / Home
Won 20-4 / Claire Unwin & Rutvica Andrijasevic / Grainne White & Milly Ayliffe / Kathleen Douglas & Gill Parrott

Thu 6 July: Ladies' III vs Bounds Green / Summer / Home
Lost 9-15 / Mary Dinwoodie & Kate Lambert / Michele Freedman & Claire Cox / Sue Du Bois & Pam Whyatt

Tue 4 July: Men's III vs Pavilion III / Summer / Home
Drew 12-12 / Andrew Wilks & Jerry Whittaker / James Da Silva & Luigi Bille / Andrew Holden & Mish Toszeghi​

Thu 29 June: Ladies' II vs OLOM I / Summer / Home
Won 18-6 /  Sally Meacher & Emma Josty / Lorraine George & Natalia Mann / Kate Engineer & Jane Brunner

Thu 29 June: Men's I vs Coolhurst IV / Summer / Away
Lost 18-6 / Tim Brennan & David Crout / Jeremy Tuck & Ralph Kanfer / Lars Paulsson & Thomas Spencer

Tue 27 June: Men's II vs Highbury I / Summer / Home
Lost 6-18 / David Sharp & Thomas Spencer / Sandy Balfour & Noah Wells / Tibor Szemmelveisz & Tony Miller

Thu 22 June: Ladies' II vs Stormont II / Summer / Home
Won 15-9 /  Sally Meacher & Emma Josty / Lorraine George & Natalia Mann / Kate Engineer & Sylvia Hines

Thu 22 June: Men's II vs Pavilion I / Summer / Away
Lost 21-3 / David Sharp & Tom Spencer / Lars Paulsson & Jerry Whittaker / Tibor Szemmelveisz & Stephen Nussey

Tue 20 June: Men's I vs Hazlewood III / Summer / Home
Lost 2-22 / James Entwisle & Jeremy Tuck / Tim Brennan & David Crout / Danny White & Ralph Kanfer

Thu 15 June: Men's III vs Potters Bar III / Summer / Away
Lost 17-7 / Andrew Holden & Neil Patten / Andrew Wilks & Jerry Whittaker / Mish Toszeghi & Dave Davies

Wed 14 June: Ladies' II vs Hadley Wood I / Summer / Away
Lost 14-10 / Sally Meacher & Emma Josty / Lorraine George & Natalia Mann / Kate Engineer & Jane Brunner

Tue 13 June: Ladies' III vs Highgate Cricket V / Summer / Away
Won 11-13 / Mary Dinwoodie & Austra Palmbaha / Clare Woodcock & Claire Richardson / Michele Freedman & Sharon O'Leary

Mon 12 June: Ladies' I vs Brondesbury I / Summer / Away
Won 9-15 / Claire Unwin & Rutvica Andrijasevic / Grainne White & Mayela Bassega / Milly Ayliffe & Gill Parrott

Fri 9 June: Ladies' I vs Coolhurst II / Summer / Home
Won 18-6 / Claire Unwin & Rutvica Andrijasevic / Gillian Newsom & Mayela Bassega / Kathleen Douglas & Gill Parrott

Thu 8 June: Ladies' III vs Enfield II / Summer / Home
Won 19-5 / Mary Dinwoodie & Kate Lambert / Clare Woodcock & Claire Richardson / Michele Freedman & Sharon O'Leary

Tue 6 June: Men's I vs Potters Bar I / Summer / Away
Lost 15-9 / Tim Brennan & David Crout / Danny White & Jeremy Tuck / Robbie Jacobs & David Sharp

Tue 6 June: Men's III vs Enfield Cricket / Summer / Home
Lost 9-15 / Andrew Wilks & Jerry Whittaker / James Da Silva & Luigi Bille / Andrew Holden & Mish Toszeghi

Thu 1 June: Men's II vs Mayfield II / Summer / Away
Lost 16-8 / Ben Sharp & Thomas Spencer / David Crout & Stephen Nussey / Luigi Bille & Dominic Moselhi

Thu 1 June: Ladies' II vs Hanley / Summer / Home
Drew 12-12 / Natalia Mann & Lorraine George / Sylvia Hines & Austra Palmbaha / Jane Brunner & Kate Engineer

Wed 31 May: Men's III vs Wood Vale II / Summer / Away
Won 19-5 / Andrew Wilks & Jerry Whittaker / Andrew Holden & Mish Toszeghi / James Da Silva & Luigi Bille

Tue 23 May: Men's I vs Conway I / Summer / Home
Won 14-10 / Danny White & Jeremy Tuck / James Entwisle & Mustafa Bal / Tim Brennan & David Crout

Fri 19 May: Ladies' I vs Totteridge I / Summer / Away
Won 11-13 / Claire Unwin & Rutvica Andrijasevic / Grainne White & Gillian Newsom / Milly Ayliffe & Mayela Bassega

Tue 16 May: Men's II vs Winchmore Hill II / Summer / Home
Lost 4-20 / David Crout & Robbie Jacobs / Sandy Balfour & Stephen Nussey / Cormac Newark & David Sharp

Mon 15 May: Ladies' III vs Potters Bar IV / Summer / Away
Won 8-16 / Mary Dinwoodie & Kate Lambert / Michele Freedman & Claire Richardson / Sue Du Bois & Claire Cox

Fri 12 May: Ladies' I vs Hackney I / Summer / Home
Won 16-8 / Claire Unwin & Milly Ayliffe / Grainne White & Gillian Newsom / Kathleen Douglas & Gill Parrott

Fri 5 May: Men's II vs Highgate Cricket III / Summer / Away
Lost 22-2 / Robby Jacobs & Ralph Kanfer /  David Crout & Cormac Newark / Sandy Balfour & Stephen Nussey

Fri 5 May: Ladies' III vs Highbury III / Summer / Away
Lost 14-10 / Clare Woodcock & Claire Richardson / Mary Dinwoodie & Kate Lambert / Michele Freedman & Sue Du Bois

Wed 3 May: Ladies' II vs Hackney II / Summer / Away
Lost 13-11 / Sally Meacher & Emma Josty / Lorraine George & Natalia Mann / Kate Engineer & Jane Brunner

Tue 2 May: Men's III vs Highgate Cricket IV / Summer / Home
Won 16-8 / Andrew Wilks & Jerry Whittaker / Andrew Holden & Mish Toszeghi / James Da Silva & Luigi Bille